Blog

Van Sürücü Kursu Fiyatları 2021

Van Sürücü Kursu Fiyatları

Van sürücü kursu fiyatları  için iletişim ve telefon numarası arayanlar için şunu belirtmek istiyoruz. Van’da Sürücü kursları olarak haksız fiyat rekabetinin önüne geçmek için tek fiyat politikasını izliyoruz.

Van’da taban fiyat uygulaması bulunmaktadır. Van’ın her yerinde fiyatlar aynı olduğu için alacağınız eğitim her şeyden daha önemli.

Detaylı bilgi için iletişim menülerimizden ve 0 432 215 98 00 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Fiyatlar neye göre belirleniyor?

Fiyatlar 2016 yılı Ocak ayından itibaren sürücü kursu taban fiyatları Valilikler tarafından belirlenmektedir. Van sürücü kursu fiyatları 2021; kurslarca belirlenerek ilan edilecek ders saati ücretleri, kursun eğitim maliyeti ve kursiyerin girebileceği sınav ile sınavda kullanılacak araçların yakıt giderleri ve görevlendirilen usta öğreticinin sınav günündeki ücreti de dikkate alınarak belirlenir.

 

Kurs ücreti dışında ödeme yapacak mıyım?

Evet. Kurs ücreti dışında alacağınız sınıfa göre harç ve maliye ödemesi yapmanız gerekmektedir.

Ehliyet almak isteyen tüm sürücü adaylarının harç ödemesi zorunludur.

 

Kurs ücretleri ne kadar?

Aşağıdaki çizelgeden istediğiniz sınıf ehliyetinin fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

 

Harç Ödemesi Esnasında Hangi Aşamalardan Geçilir?

Sürücü belgesi almanın ilk aşaması İçişleri Bakanlığı’nın randevu biriminden uygun tarihte bir randevu almaktır. Randevu alındıktan hemen sonra harç ödemesinin gerçekleştirilmesi vakit kaybetmemek açısından önemlidir. Harç ödemesi yapılırken bankaya; isim, T.C. kimlik numarası ve ehliyet sınıfı bilgilerinin verilmesi gerekir.

 

Ehliyet almak istiyorsanız öncelikle almak istediğiniz sınıfı daha sonra sınav ücretlerini ve en son maliye harcını dikkate almanız gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki tablolardan faydalanabilirsiniz…

Yorumlar (0):

  • Henüz yorum yok, ama ilk siz olabilirsiniz

Ekle Yorum:

WhatsApp
Merhaba
Van Sürücü Kursu
Merhaba ben Arzu..
Size nasıl yardımcı olabilirim?