Hakkımızda

Öğretmenim Sürücü Kursu olarak hizmet veren Kurumumuz Van’da Kurulduğu günden itibaren eğitime verdiği önem, kaliteli hizmet anlayışı, başarı odaklı eğitim sistemi sayesinde sektörün önde gelen yenilikçi ve marka isimlerinden olmayı başarmaktadır.

Firmamız bizi tercih eden binlerce kişiyi sürücü belgesi sahibi yapmanın gurur ve sevincini yaşamaktadır. Öğretmenim Sürücü Kursu olarak verdiğimiz eğitimin kalitesini başarılarımız ve bizi tercih eden adaylarımızın memnuniyeti ile göstermeyi amaçladık.

Bu hedef doğrultusunda Van Şehrinde alanında uzman, deneyimli hoca, eğitmen kadromuz ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile beraber siz değerli sürücü adaylarının başarısı ve memnuniyeti için kendimizi sürekli olarak yenileyerek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Van merkez’de hizmet veren sürücü kursu olarak sektörde verdiğimiz bire bir eğitim ve simülatör  desteği yanı sıra direksiyon kursumuza katılan müşterilerimizi güvenli sürüş teknikleri ile eğitiyoruz.

NEDEN BİZ ?

 

1– Alanında uzman, deneyimli eğitmen kadromuz, güler yüzlü ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile birlikte adaylarımızın başarısı için kaliteli eğitim anlayışımızdan ödün vermeyerek çalışıyoruz.

2– Van şehrinde sürücü kursu arayan ve dolayısıyla bize kayıt yapan Adaylarımız ile  ilk günden ehliyet sahibi oldukları güne kadar sürekli iletişim halinde olarak bütün işlemlerini titizlikle takip ediyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyoruz.

3– Teorik eğitimlerimizi ferah ve konforlu dersliklerde, direksiyon eğitimlerimizi son model eğitim araçları ile veriyoruz.

4– Adaylarımızın direksiyon eğitimlerini müsait oldukları gün ve saatlerde planlayarak günlük işlerini aksatmadan ehliyet sahibi olmalarını sağlıyoruz.

5– Teorik derslerde sınırsız eğitim imkanı sağlıyoruz, konu tekrarı yapmak isteyen veya gelemediği dersler olan adaylarımızı hiçbir ücret talep etmeden telafi eğitimlerine davet ediyoruz.

6– Direksiyon eğitimlerimizi bire bir yaparak adaylarımızı trafiğe en iyi şekilde hazırlıyoruz.

 

7– Öğretmenim Van sürücü kursu bünyesinde Teorik ve direksiyon sınavlarından önce yaptığımız deneme sınavları ile adaylarımızın başarı durumunu gözlemleyerek sınavlarda başarılı olma şanslarını arttırıyoruz.

8– Sürücü eğitiminde sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimizin sonucu olarak Van’da yakaladığımız yüksek başarı oranımız ile ehliyet sahibi olmanızı kolaylaştırıyoruz.

9– SRC belgesi başta olmak üzere A, B, C, D, G sınıfı ehliyeti hizmetleri sunuyoruz

10-Ders saatlerini sizin boş zamanlarınıza ayarlıyoruz. Boş zamanlarınız ile sizi sürücü belgesi sahibi yapıyoruz.

WhatsApp
Merhaba
Van Sürücü Kursu
Merhaba ben Arzu..
Size nasıl yardımcı olabilirim?